13 czerwca @ 13:00 – 18:00
Serdecznie zapraszamy mieszkanki Włocławka i okolic na spotkanie z naszą Ambasadorką w ramach Miasteczka Zdrowia organizowanego przez Orlen.
Już 13 i 14 czerwca, w godzinach 10:00–18:00, czekamy na Was przy naszym stoisku w Urzędzie Miasta ul. Zielony Rynek 11/13.
To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o endometriozie – chorobie, która dotyka miliony kobiet, a wciąż bywa zbyt późno diagnozowana. Będzie można uzyskać informacje, rozwiać wątpliwości oraz dowiedzieć się, gdzie szukać pomocy i wsparcia.
Do zobaczenia!

