13 czerwca @ 11:00 – 13:00
Sopot i okolice – łączymy siły! Fundacja Pokonać Endometriozę oraz nasza Ambasadorka Małgorzata Stolarek mają ogromną przyjemność zaprosić Was na wyjątkowe spotkanie.
EndoKawa to bezpieczna, pełna empatii przestrzeń stworzona z myślą o Was. To czas na rozmowę o chorobie bez tabu, wymianę doświadczeń, ale przede wszystkim – na wzajemne wsparcie i poczucie, że w tej walce nikt nie jest sam.
Dla kogo jest to spotkanie?
Zapraszamy serdecznie:
– Wojowniczki chorujące na endometriozę (zarówno te zdiagnozowane, jak i w trakcie diagnozy).
– Waszych Bliskich – partnerów, rodziców, przyjaciół. Endometrioza dotyka całych rodzin, dlatego Wasze wsparcie jest nieocenione, a to spotkanie to świetna okazja, by lepiej zrozumieć tę chorobę.
Co w planach?
Zaczynamy od pysznej kawy, a po wspólnych rozmowach… ruszamy na wspólny spacer, by zaczerpnąć morskiego powietrza i kontynuować integrację w ruchu!
Szczegóły wydarzenia:
Kiedy: 13.06.2026 r. (sobota), godz. 11:00
Gdzie: DESEO Patisserie & Chocolaterie, Plac Zdrojowy 2, Sopot
Obowiązują zapisy mailowe: natalia.gdansk@pokonacendometrioze.pl
Przyjdź dokładnie taka, jaka jesteś. Zróbmy coś dobrego dla siebie nawzajem. Do zobaczenia! ![]()

