Gdyński Dzień Profilaktyki „Zadbaj o zdrowie”
Właśnie zakończył się Gdyński Dzień Profilaktyki „Zadbaj o zdrowie”, na który została zaproszona Fundacja Pokonać Endometriozę. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie Gospodarzowi tego wspaniałego wydarzenia, Wiceprezydentowi Miasta Gdynia, Panu Bartoszowi Bartoszewiczowi oraz całemu zespołowi GdyńskiegoCzytaj więcej
Leave a comment